Dat kan als je meedoet aan de vriendenloterij. Een deel (40%) van de lotprijs gaat naar de club, terwijl jij zelf kans maakt op leuke prijzen! Dubbel winst dus 🙂

Help jij CBV Binnenland aan extra inkomsten ?
Op 3 maart a.s. van 18:30 tot 22:00 houdt onze club, in samenwerking met de Vriendenloterij, een belavond naar onze leden om hen enthousiast te maken voor deelname aan de Vriendenloterij.Omdat minstens 40% van de lotprijs direct naar onze clubkas gaat is dit een uitstekende kans voor onze vereniging om de teruglopende subsidies op te vangen en het huidige nivo van zowel top- als breedtesport te garanderen voor de toekomst.Ben je 18 jaar of ouder en wil je ons graag helpen met het werven van extra inkomsten? Meld je dan voor 23 februari aan bij Mark van Herwijnen via e-mail m.vanherwijnen@cbvbinnenland.nl
Op deze avond worden we begeleid door professionals van de Vriendenloterij die zorgen voor telefoons, tablets, belscripts en de administratie. Uiteraard word en voor een hapje en een drankje gezorgd. We hebben minimaal 7 man nodig maar hoe meer hoe beter. Kom bijvoorbeeld met je hele team en help onze club aan de broodnodige inkomsten ! Alvast dank hiervoor !